Name Events Yr. Hometown
Derek Augustynowicz Hurdles Jr./So./Jr. Tinley Park, Ill.
Raphael Awoseyin Sprints Sr./Sr./Sr. Port Harcourt, Rivers, Nigeria
Bryan Bandy Hurdles/Jumps So./So./So. Barrington, Ill.
Sean Barfield Hurdles So./So./So. University Place, Wash.
Bryan Bell Throws Fr./Fr./Fr. Bellevue, Neb.
Matt Blume Distance Sr./Sr./Sr. Logansport, Ind.
Jonathan Braun Jumps Fr./Fr./Fr. Saratoga, Wyo.
Geoff Burns Throws Sr./Jr./Jr. Lancaster, Ohio
Mark Doepner Distance Sr./Sr./Sr. Fort Wayne, Ind.
Joe Dwyer Sprints/Multis Sr./Sr./Sr. Lansing, Ill.
Nick Galac Distance Jr./Jr./Jr. Grosse Pointe Park, Mich.
Todd Goodrick Throws Jr./So./Jr. Rochester Hills, Mich.
Kirk Heavner Mid Dist. So./So./So. Lincolntown, N.C.
David Iott Distance Jr./Jr./Jr. Fort Wayne, Ind.
Jeff Johnson Distance Fr./Fr./Fr. Darien, Ill.
Kyle Jones Mid Dist. So./So./So. Valparaiso, Ind.
Dennis Kabara Distance Jr./So./So. Chuka, Kenya
Matt Kariger Distance Fr./Fr./Fr. Plymouth, Ind.
Wesley Kosko Sprints So./Fr./So. Emporia, Kan.
David Kranich Jumps Fr./Fr./Fr. Seattle, Wash.
Mark Landmeier Distance Sr./Sr./Jr. St. Charles, Ill.
Mike Landmeier Distance Fr./Fr./Fr. St. Charles, Ill.
Matt Larson Throws Sr./Jr./Jr. Arlington Heights, Ill.
Joshua Lee Jumps/Sprints Jr./Jr./Jr. Yellow Jacket, Colo.
Chad Lincoln Distance 5th/Sr./Sr. Machesney Park, Ill.
Phil Martin Distance Fr./Fr./Fr. Valparaiso, Ind.
Chris Martis Distance Fr./Fr./Fr. Thousand Oaks, Calif.
Alex Morrison Sprints Jr./So./So. Zionsville, Ind.
Jeff Moscinski Sprints/Multis Jr./Jr./Jr. Rockford, Ill.
Nathanael Noon Hurdles Sr./Sr./Sr. Birmingham, Ala.
Christopher Orosz Distance Fr./Fr./Fr. Holland, Ohio
Josh Parker Distance Fr./Fr./Fr. Roselle, Ill.
Jeremy Paul Distance Jr./Jr./Jr. Lodi, Ohio
Adam Piaskowy Distance Jr./Jr./So. Crete, Ill.
Elliott Powell Sprints/Jumps Sr./Jr./Jr. Orange, Calif.
Mark Reddel Hurdles Fr./Fr./Fr. Melrose Park, Ill.
Kris Schmautz Javelin/Throws So./So./So. Missoula, Mont.
Adriano Schultz Distance Fr./Fr./Fr. Brecksville, Ohio
Brian Schultz Jumps/Hurdles So./So./So. Sheboygan, Wis.
Brandon Shreve PV/Sprints So./So./So. Plainfield, Ill.
Eric Smith Throws Fr./Fr./Fr. Portage, Ind.
Josh Stamper Sprints/PV So./So./So. DeMotte, Ind.
Matt Stohs Throws So./So./So. Shawnee, Kan.
Jeff Swihart Throws So./So./So. Wakarusa, Ind.
Kurtis Taylor Hurdles So./So./So. Knoxville, Tenn.
David Wheeler Distance So./So./Fr. Saint Charles, Ill.
Matthew Wheeler Sprints So./So./So. Dixon, Ill.
Adam Wierciak Hurdles Sr./Sr./Sr. Ottawa, Ill.
Larry Williams Jumps Fr./Fr./Fr. Sparta, Ill.
2003-04 Men's Track & Field Coaches